mért nem nő a mellem..

Közzétéve: 2011. 01. 18. 11:29 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Azt szeretném megkérdezni h mért nem nő a mellem..igaz még csak 16 éves vagyok de akkoris..és nem is vagyok olyan vékony szoval átlagos vagyok..

Kedves Kérdező!
Akár genetikailag örökölt, akár hormonális ok is állhat mögötte. Házi (gyermek)orvos kezdeményezhet kivizsgálást, ha kórosnak látja az esetet.
a szerk.

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek