mi a probléma?
Közzétéve: 2012. 05. 29. 18:47 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 29. 18:47 -
• 1 perc olvasás
mi a probléma? 1 hete volt kis probléma a szívem táján erős szorító érzés volt éjjel másnap a orvos semmit nem talált minden jó volt azóta is néha fáj és esténként szedek Algopyrint. Igaz szedek a szív betegségre gyógyszert bisoprololt és vérhigitot kérdezném ez a probléma mi lehetett
Egyetlen múló, átmeneti és nem jelentős panasz alapján az elmúlt történésekre következtetni nem tudok és nem merek.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


