mi a probléma?

Közzétéve: 2012. 05. 29. 18:47 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

mi a probléma? 1 hete volt kis probléma a szívem táján erős szorító érzés volt éjjel másnap a orvos semmit nem talált minden jó volt azóta is néha fáj és esténként szedek Algopyrint. Igaz szedek a szív betegségre gyógyszert bisoprololt és vérhigitot kérdezném ez a probléma mi lehetett

Egyetlen múló, átmeneti és nem jelentős panasz alapján az elmúlt történésekre következtetni nem tudok és nem merek.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek