Mi Lehet a Bajom?
Közzétéve: 2011. 04. 13. 10:45 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 04. 13. 10:45 -
• 1 perc olvasás
Üdvözlöm! 27 éves férfi vagyok a panaszom az lenne hogy kb már 6-7 éve vettem észre hogy az ánuszomnál kivül a pereménél kis húsdarab szerű valami van.Kb egy éve kijött egy másik is az ánuszomnál ,de ez már beljebb a peremén helyezkedik el és van hogy fáj az ürítés ha kemény a székletem.Amúgy egyáltalán nem fáj,ha hozzáérek sem.Heteroszexuális vagyok,ezt azért írom mert olvastam hogy homoszexuálisoknál előfordulhat ilyesmi. mi lehet a bajom és milyen kezelést javasol? jelige:Mi Lehet a Bajom?
Az Ön által leírt tünetek alapján elsősorban vírusos eredetű szemölcs (condyloma) lehetséges. Felmerülhet egy időnként gyulladt, fájdalmas aranyér is, de inkább az előbbi véleményt tartom valószínűnek. Vírus okozza (HPV), fertőz, a partnerre ill. saját magára, a környező területekre is terjedhet, növekedésük, szaporodásuk várható. Javaslom, keressen fel bőrgyógyász szakorvost.
Bizalmát köszönöm!
Dr.Németh Réka
klinikai orvos
bőrgyógyász, nemigyógyász, kozmetológus szakorvos
rendel: kedd 17:00- 20:00
Arany Klinika
Szeged, Arany János u.14.
www.aranyklinika.hu
+36/62-317-238
+36/20-573-54-34
+36/30-56-11-098
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


