miért változott meg ilyen nagy mértékben az ára

Közzétéve: 2012. 05. 02. 10:34 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor Úr/Nő! Édesanyám (80 éves) évek óta szedi a Litalír nevű gyógyszert. Eddig csak a dobozdíjat (300 ft.) kellett megfizetni most a 100% 7200 forintot...

... Azt szeretném kérdezni, hogy miért változott meg ilyen nagy mértékben az ára.Elvették az összes kedvezményt és nem értesítették édesanyámat?

Ez súlyos teher, mert a többi gyógyszerrel együtt nagyon megemelkedet a havi kiadása.

Köszönettel



VÁLASZ



Kedves Kérdező!


A gyógyszerek felírásának rendjét és módját központilag változtatják meg, erről főleg a minisztériumban érdeklődhet. Senkit személyesen nem értesítenek a változásról. A gyógyszert felíró orvossal egyeztessenek az esetleges helyettesítési lehetőségekről.

a szerk.




Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek