minden hónapban húgyhólyaggyulladásom volt

Közzétéve: 2011. 09. 30. 05:46 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Szeretnék tanácsot kérni! 1 éven keresztül minden hónapban húgyhólyaggyulladásom volt. Mostanában már nem jellemző ez, de vizelési problémáim vannak. Csípő vizelet, hirtelen jelentkező kínzó vizelési inger, a vizelet színe gyakran változik átlátszóról sötét sárgára, gyakran fáj a derekam és alhasi fájdalmaim is vannak néha. 1 év alatt a betegség miatt lelkileg sem vagyok jól és attól félek csak beképzelem a tüneteket. Szeretnék elmenni még egyszer vizsgálatra, de nem tudom hogy indokolt e.

Mindenképpen indokolt a vizelet üledék és bakteriológia vizsgálata valamint nőgyógyászati vizsgálat is!

Kövess minket!

ovurológus
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek