mindenféle képp máj metastázisra kell gondolni??
Közzétéve: 2012. 05. 28. 09:41 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 28. 09:41 -
• 1 perc olvasás
Kedves Weborvos! Az anyukámnak Hasi uh vizsgálaton, kissé szélesebb bal veseparenchymát irtak le,ez még nem is aggaszt annyira,de a májnál is láttak valamit...
... ,több echodús ,mm-ben megadott solid képletet. jelenleg semmi féle panasza nincs. A laborjaiban A GGT magasabb és az Alkalikus foszfatáz:691,valamint a süllyedés:100. De kb 1 hónappal ezelőtt volt egy nagy megfázása is,felmerült tüdőgyulladás kérdése is de csak a hörgői voltak kitágulva,amire antibiotikumot szedett(Cinránt és Sumamedet)! A kérdésem csak annyi lenne hogy az Uh-n leirtak alapján mindenféle képp máj metastázisra kell gondolni?? Jelenleg CT vizsgálatra várunk. Válaszát előre is köszönöm!!
VÁLASZ
Ha édesanyja rosszindulatú daganatos betegségben szenved vagy szenvedett, felmerülhet a metasztázis lehetősége. Ha nem, akkor tovább kell vizsgálni az eltérések okát tisztázandó.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


