mintha lenne valami a torkomban
Közzétéve: 2010. 05. 05. 17:23 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 05. 05. 17:23 -
• 1 perc olvasás
úgy érzem mintha lenne valami a torkomban, néha mintha fájna a gégém , hőemelkedéseim vannak 1-1,5 hetente kb 2 napig majd láztalan vagyok ,édesapám gégerákos volt de lehet hogy pszichés beképzelem csak
A leírt panaszai végére csak vizsgálat útján lehet pontot tenni, jelentkezzen gégészeti vizsgálatra.
dr.Berkes Eszter fül-orr-gégész www.keklagunaklinika.hu
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


