miómám van
Közzétéve: 2012. 06. 04. 10:07 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 04. 10:07 -
• 1 perc olvasás
cála61 jeligére Egy 64X56mm miómám van. Mérete az utóbbi időben nem nő. (eü.cür. 2011.05. hó szövettani eredmény jó) 2012. 05.10. cytológia eredmény P2. A menzesz egy éve rendszertelen, elhúzódó. 50 éves vagyok Szükséges e méh mielőbbi eltávolítása vagy csak ha panaszok erősödnek?
Kedves Kérdező!
Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


