Mitől fájhat a has?
Közzétéve: 2012. 05. 29. 18:45 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 29. 18:45 -
• 1 perc olvasás
kedves web.Doktor Úr! A gyomorhártya- vagy bélgyulladás, a krónikus gasztritisz elvileg jelentkezhet-e a felhas bal oldalán maró, csípő, égő érzésként?...
... Nem a gyomrom ég, az más érzés, az tudom milyen.
Vagy lehet-e ez pl valami idegszál fájdalom?
Köszönöm.
Mitől fájhat a has?- jeligére kérdem.
VÁLASZ
A leírt panaszok alapján az okra következtetni nem lehet. Nagyon részletes kikérdezéssel (táplálkozási szokások, rendszeresség, életmód, gyógyszerek, foglalkozás, életkor, testalkat), szükség esetén vizsgálatokkal lehetne esetleg kideríteni a panasz forrását.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


