Mitől fájhat a has?

Közzétéve: 2012. 05. 29. 18:45 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

kedves web.Doktor Úr! A gyomorhártya- vagy bélgyulladás, a krónikus gasztritisz elvileg jelentkezhet-e a felhas bal oldalán maró, csípő, égő érzésként?...

... Nem a gyomrom ég, az más érzés, az tudom milyen.

Vagy lehet-e ez pl valami idegszál fájdalom?

Köszönöm.

Mitől fájhat a has?- jeligére kérdem.





VÁLASZ



A leírt panaszok alapján az okra következtetni nem lehet. Nagyon részletes kikérdezéssel (táplálkozási szokások, rendszeresség, életmód, gyógyszerek, foglalkozás, életkor, testalkat), szükség esetén vizsgálatokkal lehetne esetleg kideríteni a panasz forrását.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek