mosoly
Közzétéve: 2009. 04. 02. 11:31 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 04. 02. 11:31 -
• 1 perc olvasás
Jónapot! Két hete már, hogy kirepedt a szám sarka! Kentem már mindeféle kenőccsel (zovirax, körömvirág kenőcs,testápolók, arckrémek)mégis mindig felreped és már az örületbe kerget! Tény, hogy sokat mosolygok és akkor nyílik ki a seb, de ha egyszer vidám ember vagyok... Mit javasol, mivel kezeljem most és esetleg az életem további részében jelentkező ilyen jellegű sebeket??jelige: mosoly
Vashiány, vérszegénység kizárandó.
Használjon vulnera krémet, éjjelre borax pasztát (patika).
Dr. Veres Gábor (www.erdiborgyogyasz.hu)
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


