mozgó, sajgó bal here

Közzétéve: 2011. 07. 07. 20:30 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor Úr! Azzal a problémával fordulok Önhöz, hogy a bal herém magátol mozog. Érzem és látom, ahogy mozgolódik, sajog. Kicsit hasonlít arra az érzésre, amikor valakinek a szeme alatt rángatózik az ideg. Csak itt a heréről van szó... Ezt 1 napja vettem észre magamon. Mi lehet ennek a hátterében? Mit tanácsol? Válaszát köszönöm! jelige: mozgó, sajgó bal here

Várjon néhány napot, ha marad, ismét várom jelentkezését.

Kövess minket!

ovurológus
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek