MRA vizsgálat

Közzétéve: 2004. 06. 04. 11:19 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Szeretném megkérdezni, hogy az MRA vizsgálat hogyan zajlik, fájdalmat érez- e a beteg és mennyire veszélyes? (agyi aneurizma miatt)

Sem nem fáj, sem nem veszélyes. könnyebb mint egy RTG vizsgálat, mert még sugárzást sem kap.

                                                                                   Veér András

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek