mrpea

Közzétéve: 2011. 06. 23. 08:32 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tiszteletem! Az a kérdésem, hogy a legutóbbi erekció során a makk alsó feléhez a fityma "V" alakban kapcsolódó vékony bőrdarabja, illetve a benne lévő ér/erek elszakadtak. Bár a szakadás pillanatában a pattanáson kívül semmit nem éreztem, hosszú ideig vérzett és - feltételezem, a helyszín miatt - még közel 1 nap elteltével is, minimális mértékben ugyan, de szivárog, azonban azóta sem keletkezett még csak minimális fájdalomérzet sem. Megjegyzem, korábban feltűnt, hogy a szokottnál talán érzékenyebb itt a bőr. A kérdésem az, hogy igényel-e ez valamilyen orvosi beavatkozást, vagy ezzel a kismértékű elváltozással a hegesedés után további teendő nincsen? Üdvözlettel mrpea

10 nap várakozás és majdan urológus kontroll.

Kövess minket!

ovurológus
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek