nagymama
Közzétéve: 2012. 05. 09. 11:17 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 09. 11:17 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Dr. Úr, Hölgy! 65 éves vagyok. Mindkét lábam visszér-műtött, erősen dagadnak, magas vérnyomással, gerinc problémákkal kezelnek...
... Júniusban szeretném Kanadában élő fiamat és unokáimat meglátogatni.
Kérdésem az lenne, háziorvosom felirhatja e a hasba adandó heparin, vagy nem tudom mi a neve az injekciónak, trombósis ellen!
Ha igen, utazás előtt hány órával kell beadni magamnak, hogy viszonylag jól birjam az utat?
Köszönettel,
Jelige: nagymama
VÁLASZ
Megismételt kérdés, már válaszoltam rá. Lehet felírni, helyeslem is, szakorvosi javaslatra a családorvos is felírhatja.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


