Nagyon aggódó nagyi

Közzétéve: 2009. 04. 10. 21:18 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Az unokám 7 hetes és vákuummal született. Most az intenzív osztályon fekszik, infúziót kap, agyi ödémája van. Szeretném megtudni, hogy az agyi ödémának milyen következményei lehetnek? Jelige: Nagyon aggódó nagyi

Az agyi vizenyőnek a teljes gyógyulástól, a legsúlyosabb szövődményig bármilyen következménye lehet. Sok minden befolyásolja a kimenetelt.

dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek