nagyon sokat emeltem - egyből vérzek

Közzétéve: 2011. 02. 19. 08:51 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

tisztelt doktor úr! 23 éves nő vagyok. van egy 2 és fél éves kisfiam aki császármetszéssel született. az elmúlt 2 hétben nagyon sokat emeltem bútort pakoltam fát hordtam, és azt vettem észre, hogy megemelek egy széket vagy a fiamat egyből vérzek egy kicsit és alhasi fájdalmam van,aztán elmúlik. Ön szerint mi lehet ez? Nőgyógyászatra menjek ezzel a problémával? vagy elmúlik ha nem emelek? Segítsen kérem!

Természetesen minél előbb forduljon nőgyógyászhoz. A panasz oka ott keresendő.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek