nagyon sokat emeltem - egyből vérzek
Közzétéve: 2011. 02. 19. 08:51 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 02. 19. 08:51 -
• 1 perc olvasás
tisztelt doktor úr! 23 éves nő vagyok. van egy 2 és fél éves kisfiam aki császármetszéssel született. az elmúlt 2 hétben nagyon sokat emeltem bútort pakoltam fát hordtam, és azt vettem észre, hogy megemelek egy széket vagy a fiamat egyből vérzek egy kicsit és alhasi fájdalmam van,aztán elmúlik. Ön szerint mi lehet ez? Nőgyógyászatra menjek ezzel a problémával? vagy elmúlik ha nem emelek? Segítsen kérem!
Természetesen minél előbb forduljon nőgyógyászhoz. A panasz oka ott keresendő.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


