napallergia??
Közzétéve: 2009. 08. 07. 21:26 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 08. 07. 21:26 -
• 1 perc olvasás
T. Doktor Úr! Óvatos, délutáni fürdőzés ellenére is estére apró piros, égő és viszkető pöttyök jöttek elő a -fürdőruhából kilátszó- hátamon, és dekoltázsomon. Enyhe vakarásra még meg is duzzad. Milyen krémet, esetleg gyógyszert ajánl kezelésre és megelőzésre? Lehet, hogy a hajas fejbőr is ettől érzékeny? Válaszát köszönöm. "napallergia??"
Látatlanban ung. stearini pl. jó lehet. Sajnos ennél több nem mondható, "napallergia" a tippem.
Dr. Veres Gábor
(www.erdiborgyogyasz.hu)
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


