napozás utáni foltok

Közzétéve: 2009. 07. 22. 13:34 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Kedves Weborvos! 2 napja hosszabb ideig napoztam (bár nem vagyok róla meggyőződve, hogy ez okozta a problémámat), majd másnap reggelre 5 centi nagyságú piros foltok jelentek meg az egyik karomon illetve a lábamon, első ránézésre olyannak tűnik, mintha vasalóval megégettem volna, a lábamon lévők pedig ütés és horzsolásszerűek. Igazából nem viszket, égni sem ég, de rendkívül zavaró, nyomásra sem válik fehérré a bőröm, hanem halvány rózsaszín marad. Mi lehet ez? És mi hozná helyre? Előre is köszönöm

Sajnos bármennyire szemléletesnek szánta a leírást, el sem tudom képzelni, mi baja lehet.
Dr. Veres Gábor
(www.erdiborgyogyasz.hu)

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek