napozás utáni foltok
Közzétéve: 2009. 07. 22. 13:34 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 07. 22. 13:34 -
• 1 perc olvasás
Kedves Weborvos! 2 napja hosszabb ideig napoztam (bár nem vagyok róla meggyőződve, hogy ez okozta a problémámat), majd másnap reggelre 5 centi nagyságú piros foltok jelentek meg az egyik karomon illetve a lábamon, első ránézésre olyannak tűnik, mintha vasalóval megégettem volna, a lábamon lévők pedig ütés és horzsolásszerűek. Igazából nem viszket, égni sem ég, de rendkívül zavaró, nyomásra sem válik fehérré a bőröm, hanem halvány rózsaszín marad. Mi lehet ez? És mi hozná helyre? Előre is köszönöm
Sajnos bármennyire szemléletesnek szánta a leírást, el sem tudom képzelni, mi baja lehet.
Dr. Veres Gábor
(www.erdiborgyogyasz.hu)
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


