nátha

Közzétéve: 2009. 07. 25. 08:31 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Kedves weborvos! 30 éves anyuka vagyok a multkor nagyon náthás voltam amikor fujtam többször az orromat fekete csikok voltak a váladékban mi lehet ez?Nem dohányzom egyáltalán .Köszönöm válaszát! jelige: nátha

A gyulladt orrnyálkahártyából vér szivárgot, ez megalvadt és beszínezte az orrváladékot. Használjon orrkenőcsöt / unguentum nasale, gyógyszertárban kapható/ vagy Coldastop orrcseppet.
Dr. Gerencsér Emőke

Kövess minket!

ovfül-orr-gégész
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek