nem érzem hogy éhes vagyok vagy tele van a hasam?

Közzétéve: 2011. 03. 10. 06:00 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jó napot Kedves Dr Úr/ Nő! Az lenne a kérdésem hogy mitől van az hogy nem érzem hogy éhes vagyok vagy tele van a hasam? Gyógyszerek szétmarták a gyomrom? Sajnos refluxom van , lehet köze hozzá? Jelenleg Parietet szedek pluszba gaviscont és nurmofloret. Gyomor tükrözésen annyit mondtak hogy a sav szétmarta a gyomrom. Pariet használni fog? helyrehozza a gyomrom? Mit tudna tanácsot adni? Bármit megtennék csak helyre álljon a gyomrom! Előre is köszönöm a válaszát!

Sajnos azt a kifejezést, hogy a sav szétmarta a gyomrát, nem tudom értelmezni. Ha sok a sava, akkor a javasolt gyógyszerek nyílván segíteni fognak. Emellett dieta is szükséges. Kávé, cigaretta, rendszeres étkezés, gyümölcslevek és a savkeltők (pl. hagyma) kerülése is szükséges.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek