nem lehet többet aktivan fociznom

Közzétéve: 2012. 05. 31. 11:49 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

kedves doktor úr/nő! voltam a szivorvosnál és nagyon megijedtem h nem lehetlesz többet aktivan fociznom ezért olyan 3-4 napig fájt a szivem...

... (de ténleg nem ilyetem meg semmitől sem még igy ) normális volt ez? és azóta ha belegondolok h nem lehet focizni mert fájna a szivem ,akkor szuro érzést érzek a mellkasomban de amikor nemtörődök evvel a gondolattal akkor soha nem fáj

kérem segitsen



VÁLASZ



Kedves Kérdező!


Miben tudunk segíteni? Ha a szakorvos azt mondta, hogy az állapota ismeretében nem sportolhat, akkor a neten keresztül azt nem lehet felülbírálni! Kérjen részletes kontroll vizsgálatokat, esetleg kezdeményezze ezt a sportorvosánál is.


a szerk.



Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek