nem lehet többet aktivan fociznom
Közzétéve: 2012. 05. 31. 11:49 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 31. 11:49 -
• 1 perc olvasás
kedves doktor úr/nő! voltam a szivorvosnál és nagyon megijedtem h nem lehetlesz többet aktivan fociznom ezért olyan 3-4 napig fájt a szivem...
... (de ténleg nem ilyetem meg semmitől sem még igy ) normális volt ez? és azóta ha belegondolok h nem lehet focizni mert fájna a szivem ,akkor szuro érzést érzek a mellkasomban de amikor nemtörődök evvel a gondolattal akkor soha nem fáj
kérem segitsen
VÁLASZ
Kedves Kérdező!
Miben tudunk segíteni? Ha a szakorvos azt mondta, hogy az állapota ismeretében nem sportolhat, akkor a neten keresztül azt nem lehet felülbírálni! Kérjen részletes kontroll vizsgálatokat, esetleg kezdeményezze ezt a sportorvosánál is.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


