nem mertem elkezdeni,olyan rosszakat irnak rola
Közzétéve: 2010. 03. 10. 10:39 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 03. 10. 10:39 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktorúr/nő!Októberben pánikbetegségre 0.25mg helexet,és 30mg mirtazent irtak,A rohamok a mai napig előjönnek(bolt,szülői értekezlet,busz.)2hete az orvosom rexetint irt fel,de a mai napig nem mertem elkezdeni,olyan rosszakat irnak rola,Ön szerint ez hatásosabb lehet a pánikrohamokra mint a mirtazen? Milyen adaggal kezdjem(hozzáteszem 50kg,vékony vagyok.Vagy inkább a mirtazent kellett volna emelni?Ha elkezdem a rexetint akkor a mirtazent is csökkenteni kellene nem?Elnézést a sok kérdésért.Köszönettel
Két gépen dolgozom felváltva,valószínüleg elkerülte a figyelmemet a levele, ezért elnézést kérek.
Sajnos nem adhatok tanácsot, mert a gyógyszerelés beállítása kizárólagos felelőssége a kezelőorvosának. Ha én javasolnék terápiát, súlyos szabályszegést követnék el, és én is így gondolom.
Együttérzéssel: dr.Lajtavári László
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


