nem tudom

Közzétéve: 2010. 04. 19. 15:02 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Weborvos! Azzal a problémával fordulok Önhöz, hogy a barátnőm nagyon fél az orvosoktól. ezzel nem is lenne baj, de semmilyen problémával nem fordul orvoshoz. Hiába magyarázom el neki, hogy mi vár rá Ő nem akar elmenni. Pedig már 20 éves. Mit tegyek? Hogy tudjam rábírni, hogy komoly betegséggel menjen orvoshoz? Várom válaszát nem tudom jeligére

Kedves levélíró!

Érdekes jelenség, hogy nálunk nagyon gyakran mások akarnak segíteni ( teljesen jóindulattal ) rokonok, barátok stb. Pedig ez a barátnője felelőssége. Ő felelős azért, hogy az egészsége rendben legyen. Ne orvoshoz küldje, hanem emiatt "tolja" le, és tudatosítsa vele, hogy a következményekért is ő lesz a felelős.
Nem nagyon lehet többet tennie.

együttérzéssel: dr.Lajtavári László

Kövess minket!

ovpszichiáter
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek