ngyzsolt

Közzétéve: 2011. 06. 08. 12:53 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jelige: ngyzsolt Jó napot. Véletlenül lekapartam egy hátamon levő anyajegyet, mert azt hittem pattanás. Menjek orvoshoz? Vagy várjak, hogy mi történik? Ez esetben mennyit kell várni? Mire kell figyelni? Milyen lépések javasoltak? Előre is köszönöm Tisztelettel,

Kedves Kérdező!
Sajnos nincs jelenleg bőrgyógyász szakorvosunk, de mindenképpen javasolt a szakrendelő felkeresése (biztos, hogy anyajegy volt?).
a szerk.

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek