Niki22
Közzétéve: 2009. 07. 28. 22:37 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 07. 28. 22:37 -
• 1 perc olvasás
Jelig:Niki22 Jó napot! Refluxom van,nem szedek rá gyógyszert. Dohányzom,de le fogok szokni. Évek óta érzem,h a torkom érzékeny,de sztem a refluxtól volt. De most kb. két hete fáj a torokfalam jobb oldala,ott van egy gumó,a másik oldalon is van olyan,de ott nem fáj!A jobb oldali kicsit meg van dagadva és van rajta valmi fehér kis kör,olyan mintha seb lenne csak fehér!!! Mi lehet ez?? Rákos lennék?? Van időpontom tükrözésre augusztusban,csak nem tudom,h megvárjam-e vagy menjek el orvoshoz előbb! Mi lehet ez és mit tegyek??? Kérem segítsen doktornő!!!! Köszönöm
A torokban valószínűleg heveny gyulladás zajlik, ezt a gyomortükrözés alkalmával nem vizsgálják, mert fül-orr-gégészetre tartozik. Menjen el gégészhez és mutassa meg.
Dr. Gerencsér Emőke
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


