NIKOLETTA - gyermekorvostól

Közzétéve: 2009. 04. 01. 12:59 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

NIKOLETTA korábban már írtam,de még nem kaptam választkérem segítsenek! kislányomnak123 a crp-je, okozhatja -e ezt csontvelőgyulladás, nem fáj sem a torka sem az arcürege, mert már mindenre gyanakodtak itt az orvosok. csak acrp megy rohamosan felfelé! KÉREM MONDJANAK VÉLEMÉNYT! KÖSZÖNÖM!

Magas CRP gyulladást a májban termelődő fehérje emelkedését jelenti, ami baktérium okozta gyulladásban a leggyakoribb. Hogy mi okozza a kislánynál ezt a labor elváltozást, további vizsgálatokat igényel. Vizeletvizsgálat történt-e? Antibiotikumot kapott-e már? Ezek fontos kérdések.

Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek