NIKOLETTA - gyermekorvostól
Közzétéve: 2009. 04. 01. 12:59 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 04. 01. 12:59 -
• 1 perc olvasás
NIKOLETTA korábban már írtam,de még nem kaptam választkérem segítsenek! kislányomnak123 a crp-je, okozhatja -e ezt csontvelőgyulladás, nem fáj sem a torka sem az arcürege, mert már mindenre gyanakodtak itt az orvosok. csak acrp megy rohamosan felfelé! KÉREM MONDJANAK VÉLEMÉNYT! KÖSZÖNÖM!
Magas CRP gyulladást a májban termelődő fehérje emelkedését jelenti, ami baktérium okozta gyulladásban a leggyakoribb. Hogy mi okozza a kislánynál ezt a labor elváltozást, további vizsgálatokat igényel. Vizeletvizsgálat történt-e? Antibiotikumot kapott-e már? Ezek fontos kérdések.
Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


