Nina

Közzétéve: 2011. 06. 26. 18:52 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az lenne a kérdésem 2 éves kislányomat 1 hete műtőtték lágyéksérvre tegnap belázasodott 39.5 ez még így 1 hét után lehet attól vagy ez már más valamire utal. Választ előre is köszönöm. Jelige:Nina

Biztos, hogy a műtéttől független fertőzése van a gyereknek. Mutassa meg gyermekorvosnak.

Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek