nincs kövem, de fáj a vesém

Közzétéve: 2012. 05. 11. 11:27 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

2012.03,03-án vesekövet állapitottak meg a a baloldali kismedence vetületében...

... 2012.04.11.-én ellenőrzésre visszamentem de sem a röntgen sem pedig az ultrahang nem mutatta ki a követ,viszont a kismedence bal oldalán phlebolitot találtak.Azóta is vannak vesetáji fájdalmaim,de mitől ha nincs kövem?



VÁLASZ



Az ultrahangos vizsgálat nem minden esetben ad teljesen biztos felvilágosítást a kövességre vonatkozóan. Lehet, hogy a negatív ultrahang ellenére van köve. A másik lehetőség, amit Ön vesetáji fájdalomnak említ, nem a vese betegsége, hanem pl. gerincelváltozásra vezethető vissza.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek