nincs kövem, de fáj a vesém
Közzétéve: 2012. 05. 11. 11:27 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 11. 11:27 -
• 1 perc olvasás
2012.03,03-án vesekövet állapitottak meg a a baloldali kismedence vetületében...
... 2012.04.11.-én ellenőrzésre visszamentem de sem a röntgen sem pedig az ultrahang nem mutatta ki a követ,viszont a kismedence bal oldalán phlebolitot találtak.Azóta is vannak vesetáji fájdalmaim,de mitől ha nincs kövem?
VÁLASZ
Az ultrahangos vizsgálat nem minden esetben ad teljesen biztos felvilágosítást a kövességre vonatkozóan. Lehet, hogy a negatív ultrahang ellenére van köve. A másik lehetőség, amit Ön vesetáji fájdalomnak említ, nem a vese betegsége, hanem pl. gerincelváltozásra vezethető vissza.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


