NŐGYÓGYÁSZATI?
Közzétéve: 2012. 06. 26. 09:30 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 26. 09:30 -
• 1 perc olvasás
Jelige: NŐGYÓGYÁSZATI? Tisztelt Doktor Úr/Nő! Az utóbbi egy évben állandó nőgyógyászati problémám volt. Tavaly márciusban p4 lett a citológiám. Ezt folyamatos kezelések és vizsgálatok követték. Idén májusban p2 lett az eredmény. Közben kiderült, hogy a hüvelybemenetnél, ahol a szülés után elbújtatták bőr alá a felszívódó varratot, egy borsónyi csomó keletkezett...
VÁLASZ
Kedves Kérdező!
Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


