Nootropil és fejfájás

Közzétéve: 2006. 01. 30. 14:07 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Nootropil bevétele után fejfájásom egy időre elmúlik. Ez a szer hatásosságát mutatja vagy fájdalomcsillapítóként is működik? Egyébként is csak akkor fáj a fejem ha mozgatom.

Örüljön ennek. A Nootropil a fejfájást csak akkor szünteti, ha a
fejfájásnak olyan oka van, amelyre a Noottropil hat.
dr Gerencsér Emőke

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek