Növekedés

Közzétéve: 2009. 06. 25. 12:42 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Jelige: Növekedés Kedves Weborvos ! Van egy 16 éves fiam aki csak 16 cm magas és ez nagyon zavarja. Úgy hallottam, hogy ezen endokrinológus segíthet, növekedési hormon kezeléssel. Azt szeretném megkérdezni, hogy mennyibe kerülne egy ilyen kezelés, mert ha nagyon drága lenne akkor felesleges elmennünk endokrinológushoz, mert sajnos nem tudjuk kifizetni. Válaszukat előre is köszönöm !

Endokrinológián azt vizsgálják, van-e növekedési hormon hiány. Ha van, pótolni kell, de csak a növekedés befejezése előtt lehet, ezért időben kell jelentkezni. Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek