NŐVÉR
Közzétéve: 2007. 11. 05. 12:21 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2007. 11. 05. 12:21 -
• 1 perc olvasás
Hatékonyan hogyan lehet kezelni egy scabies-es beteget? Egyátalán többszöri kezelésen átesett beteg már valószinű, hogy felülfertőződött(gomba stb.)Keressük a megoldást több hejről kértünk segítséget, de mindenki mást mond. Ez igen az, ez nem az hanem valami más stb. A próbált szerek nem nyújtanak kellő hatást. Mivel egy benntlakásos intézetről van szó tudom hogy nehéz a kezelés, de nem csak a lakókat, hanem a dolgózókat is kellemetlenül érinti. Szóval valami konkrét és hatásos dologról szeretnék hallani, máramennyire lehet. Köszönöm előre is a jó tanácsokat. Tisztelettel:NŐVÉR.
Kedves Nővérke!
Látatlanban nem tudom, hogy maga a scabies okozza-e a viszketést vagy valami más, esetleg már a tartós antiscabieses kúra irritatív hatása.
Javaslok ezért egy olyan készítményt, mely a rühösségre is hat, de ha az már nincs is jelen, ápolja és nyugtatja a bőrt, csökkenti a viszketést:
Acid. salic.
gta 6
Sulf. precip.
gta 10
Ung. hydrophil. nonion.
ad gta 200
Naponta kétszer kell alkalmazni, az egész testre.
dr Veres Gábor
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


