nyalko

Közzétéve: 2011. 01. 27. 12:11 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

jelige:"nyalko" 2szer volam megnutve nyalcsatornat kipucoltak a kotol most ismet megdagadt balfelol akkora dagadas van mint egy tyuk tojas belul tuskes nehezen tudok enni nagyon faj mi lehet a baj

A probléma ugyanaz, mint előzőleg 2x volt. A nyálkövet a nyálvezetékből ki lehet venni, de mivel a mirigyben újonan termelődik, ilyen esetben célszerű magát a nyálmirigyet kivenni.
dr Gerencsér Emőke

Kövess minket!

ovfül-orr-gégész
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek