nyalko
Közzétéve: 2011. 01. 27. 12:11 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 01. 27. 12:11 -
• 1 perc olvasás
jelige:"nyalko" 2szer volam megnutve nyalcsatornat kipucoltak a kotol most ismet megdagadt balfelol akkora dagadas van mint egy tyuk tojas belul tuskes nehezen tudok enni nagyon faj mi lehet a baj
A probléma ugyanaz, mint előzőleg 2x volt. A nyálkövet a nyálvezetékből ki lehet venni, de mivel a mirigyben újonan termelődik, ilyen esetben célszerű magát a nyálmirigyet kivenni.
dr Gerencsér Emőke
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


