Nyár-tél

Közzétéve: 2010. 06. 28. 11:54 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Weborvos! Jelige: Nyár-tél Nyáron vagy melegebb időben rövidebb séta esetén bedagad mindkét kezem ujjai. Nehezen tudom behajlítani. Télen, vagy hidegebb időben ez nem fordul elő. Mi okozza az ujjak bedagadását, hogyan tudom elkerülni fenti problémát. Válaszát köszönöm.

Kedves Webpáciens!

Reumatológiai okot kell keresnünk, az ujjak dagadása hátterében, reumatológus szakorvosi vizsgálat eldönti a kérdést.

Üdvözlettel:
Dr. Moravcsik Bence ortopéd szakorvos
www.bmm.hu

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek