nyelv

Közzétéve: 2010. 02. 04. 12:06 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tiszteletem! Nyelvemen berepedezések vannak, és nem olyan mint egy átlagos emberé! Nem fáj, és minden ízt kitűnően érzek vele. Akárhányszor voltam orvosnál (nem a nyelvem miatt) pl.: háziorvos vagy fogorvos, soha nem hívta fel a figyelmemet rá senki, hogy a nyelvemmel probléma lenne. Kérdésem az lenne, hogy az nagy baj ha a nyelvemen vannak repedések és az ízlelőbimbók néha megduzzadnak? jelige: nyelv

Vannak, akiknek veleszületetten hasadozott a nyelvük. Ez nem betegség, panaszt sem okoz.
Dr. Gerencsér Emőke

Kövess minket!

ovfül-orr-gégész
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek