nyelv
Közzétéve: 2010. 02. 04. 12:06 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 02. 04. 12:06 -
• 1 perc olvasás
Tiszteletem! Nyelvemen berepedezések vannak, és nem olyan mint egy átlagos emberé! Nem fáj, és minden ízt kitűnően érzek vele. Akárhányszor voltam orvosnál (nem a nyelvem miatt) pl.: háziorvos vagy fogorvos, soha nem hívta fel a figyelmemet rá senki, hogy a nyelvemmel probléma lenne. Kérdésem az lenne, hogy az nagy baj ha a nyelvemen vannak repedések és az ízlelőbimbók néha megduzzadnak? jelige: nyelv
Vannak, akiknek veleszületetten hasadozott a nyelvük. Ez nem betegség, panaszt sem okoz.
Dr. Gerencsér Emőke
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


