okoska
Közzétéve: 2012. 05. 08. 12:37 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 08. 12:37 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Dr úr Mindössze csak az érdekelne engem ,hogy mi a véleménye Önnek mint szak embernek...
... hogy az Aspyrin protect jó e és szedhető meg előzés képen egy bizonyos kórban. A férjem 62 éves és cigizik ,magas a koleszterinje,én 57 vagyok és nekem is a koleszterinnel van bajom. Kérem írja meg a véleményét
Köszönettel
JELIGE ? okoska
VÁLASZ
A gyógyszer szedését javasolják a kockázati tényezők miatta: életkor (férfiak 45, nők 55 év felett), magas vérzsír értékek, magasvérnyomás betegség, cukorbetegség, dohányzás, testsúlyfelesleg.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


