okoska

Közzétéve: 2012. 05. 08. 12:37 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Dr úr Mindössze csak az érdekelne engem ,hogy mi a véleménye Önnek mint szak embernek...

... hogy az Aspyrin protect jó e és szedhető meg előzés képen egy bizonyos kórban. A férjem 62 éves és cigizik ,magas a koleszterinje,én 57 vagyok és nekem is a koleszterinnel van bajom. Kérem írja meg a véleményét

Köszönettel

JELIGE ? okoska



VÁLASZ



A gyógyszer szedését javasolják a kockázati tényezők miatta: életkor (férfiak 45, nők 55 év felett), magas vérzsír értékek, magasvérnyomás betegség, cukorbetegség, dohányzás, testsúlyfelesleg.


Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek