ÓRA!

Közzétéve: 2012. 05. 08. 12:25 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Hölgyem/ Uram! Azzala kérdéssel fordulok önököz, hogy számomra nagyon furcsa, hogy az egyik ismerősöm barátja egyik pillanatról a másikra az utcán rosszul lett és elkezdett hörögni és vért köpött ...

... ill sok vér jött ki a szájából és ott az utcán halt meg. a mentők nem tudták megmenteni de sok vér jött ki. Késöbb mengállapították, hogy szívembóliája volt. ( én úgy tudom = szívinfarktusnak mondják ezt) De nem értem, hogy a boncolás Szívinfarktust állapított meg. De akkor honnan a sok vér? Tüdejéből jött az biztos mert szörnyen hörgött. Régebben volt tüdőgyulladása amit nem hevert ki. Szerintem az én meglátásom szerint annak a szövődménye lehetett. De akkor Tüdejében kellett volna kialakulnia valaminek nem a szívében. Persze lehet szívizomgyulladás is a szövődmények között de az nem okoz vérzést a tüdejében....?.....?.. Kérem mondják el, hogy mitől lehetett ez a dolog, hogy vért jött ki belőle sok. Válaszukat mielöbb várom. Köszönöm előre is!

JELIGE: ÓRA!



VÁLASZ



A szóbeszédre alapozott tájékoztatás nem elegendő ahhoz, hogy érdemi választ lehessen adni. A boncolás eredménye mérvadó, ahol azt is megállapíthatták, tartalmaztak-e a légutak vért.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek