Öreg korban lehet veszély egy torokfájás ?

Közzétéve: 2012. 05. 05. 18:44 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Öreg korban lehet veszély egy torokfájás ?...

... A mamámról van szó 84- éves és a mai nap elkezdett neki fájni a torka, és kiváncsí lennék hogy okozhat-e ez bármi vesélyt az egézségére ? Előre is köszönöm!

VÁLASZ



A torokfájás, tehát a fájdalom önmagában nem veszélyes. Azt persze nem tudni, hogy mitől fáj a torka, azaz áll-e a panasz mögött valami betegség. Lehet vásárolni spray-t / pl. Tantum verde, Bioparox stb.,/ vagy torokfertőtlenítő szopogatós tablettával kezelni. Megnézheti a háziorvos a torkot.


dr Gerencsér Emőke

Kövess minket!

ovfül-orr-gégész
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek