orrcseppről leszokni

Közzétéve: 2012. 05. 05. 18:41 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelettel üdvözlöm! 3 éve folyamatosan használom a NOVORIN 0,1%-os orrcseppet, és nem tudok róla leszokni...

... Ha abbahagyom, eldugul az orrom, csak az orrcsepp használata szünteti meg a dugulást. Abba akarom hagyni a használatát, félek a mellékhatásaitól! Mit tegyek?



VÁLASZ



A mellékhatások már rég kialakultak. Ön rászokott az orrcseppre, ez is drog függőség. Először is akarat kell a leszokáshoz, másodsorban próbáljon meg hipertóniás sóoldatot fújni az orrába / Pl. Physiomer hipertóniás orröblítő / annyiszor, ahányszor úgy érzi, hogy nem kap levegőt.


dr Gerencsér Emőke

Kövess minket!

ovfül-orr-gégész
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek