orvos tisztította ki a fülemből a fülzsírt
Közzétéve: 2010. 02. 01. 10:13 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 02. 01. 10:13 -
• 1 perc olvasás
A fül orr gégészeten az orvos tisztította ki a fülemből a fülzsírt. Utána egy sípoló hang maradt vissza. Elmúlik? Mit tehetek?
Ha a fültisztítás előtt nem zúgott, akkor lehet, hogy a fülmosás után egy enyhe gyulladás lépett fel. Újabb fülészeti vizsgálat lenne szükséges és amennyiben nincs szervi eltérés, hallásvizsgálat javasolt.
Dr. Berkes Eszter fül-orr-gégész
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


