Osztott hüvely

Közzétéve: 2005. 05. 30. 13:09 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Osztott hüvely esetén probléma lehet-e a szülés. Önvizsgálat alapján derült ki. A hüvelyem középső szakasza osztott. A "külső", valamint a "belső" szakasza normális. A nőgyógyászom a vizsgálatok alatt nem vette észre.

Tisztelt Hölgyem!
Ha csak egy vékony hártyárol van szo,akkor nem probléma a hüvelyi szülés, ha ez az elváltozás más fejlődési rendellenességgel is párosul akkor a spontán szülés kérdéses. Keressen meg egy másik kollégát. Tisztelettel

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek