Pajzsmirigy alulműködés

Közzétéve: 2004. 08. 02. 11:11 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Pajzsmirigy alulműködést állapítottak meg, hormonpótlással a TSH mintem most 4,64 , a thyreoidea-peroxidáz AAT 900. Panaszaim nincsenek.

Ha felállítják a pajzsmirigy alulműködés diagnózisát, akkor szubsztituciós hormon kezelést kell kapnia a betegnek, azaz a hiányzó hormon mennyiségt pótolni kell. Mint ez az Ön esetében is történik. A folyamatos pótlás mellett időszakosan laboratóriumi kontroll vizsgálatok történnek, ezzel kontrollálják a gyógykezelés
hatékonyságát, valamint szükség esetén változtatnak a gyógyszeren, illetve annak adagján.


                                                                       dr Gerencsér Emőke

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek