Pánikbeteg a fiam
Közzétéve: 2011. 06. 27. 14:22 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 06. 27. 14:22 -
• 1 perc olvasás
Pánikbeteg a fiam,Xanaxot szed 0,25-öst,szeretné csökkenteni de akkor azonnal jön a pánikroham,mit tegyen.Köszönöm
A kezelőorvos által felírt gyógyszer mennyiségi módosítását, ütemezését csak orvosi felügyelet mellett szabar elkezdeni!
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


