Pánikbeteg vagyok,súlyos depresszióval,személyiség zavarral
Közzétéve: 2010. 12. 27. 21:17 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 12. 27. 21:17 -
• 1 perc olvasás
Pánikbeteg vagyok,súlyos depresszióval,személyiség zavarral,kérdésem az volna ki javasolhat kísérő papírt a nyugdíjas szelvényhez,mivel sokszor rosszul vagyok,egyedül utazni nem nagyon merek?? Tisztelettel Gigi
Kedves Gigi!
Több évtizedes praxisomban még nem találkoztam ilyen kéréssel. Az emberek megoldják ezt a problémát, hiszen mindíg akad valaki a családi, baráti körben, aki elkiséri a beteget. Vagy ilyen esetben lehet igényelni, csökkentett térítésü menetjegyet?
Erről sajnos nem tudok!
Üdvözlettel: dr.Lajtavári László
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


