pánikroham szerű dolgaim

Közzétéve: 2010. 12. 27. 21:19 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Dr.Úr/Nő! Én egy 17 éves fiú vagyok és olyan panaszom van,hogy egy 1,5 éve körübelül vannak ilyen pánikroham szerű dolgaim amelyet általába az idéz elő hogy beképzelek magamnak betegséget vagy valami hasonlót.Hipohonder is vagyok szerintem.Rádásul van egy fóbiám amitől rettegek az a hányás.Meg van neki mondjuk az oka.De félek mert mostanába több folyadékot fogyasztok,többet járok ezáltal wc-re is és sokszor van hányingerem mi bajom lehet??Segítségét előre is köszönöm!!

Kedves levélíró!
A levele alapján majdnem biztos, hogy az "önelfogadással" van probéma (mint olyan sokunknak).
Azt javasolnám, hogy keressen egy pszichoterapeutát és részletesen beszéljék meg ezt a problémát.
Üdvözlettel: dr.Lajtavári László

Kövess minket!

ovpszichiáter
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek