paradicsom

Közzétéve: 2010. 04. 03. 17:16 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Weborvos! A tanácsát, iránymutatását a következő probléma kapcsán kérem: Egy 25 éves férfi vagyok. Barátnőm, szerelmem 22 éves, tinédzser korában súlyos megrázkódtatásokon ment keresztül, majd ezek után egy évre találkoztunk és már 3. éve együtt vagyunk. A problémái az életben való helytállással kapcsolatban mindig fenn álltak, időközönként súlyosbodtak, de mostanára az állandó stresszes és szorongó, sokszor dührohamba végződő viselkedésének közös elemzése után arra lyukadtunk, hogy depressziós tüneteket produkál. Ezek egyre súlyosbodtak, kb 3-4 hónap leforgása alatt. hogyan lehet rajta segíteni? Hogyan viselkedjek én, hisz az egyre több dühroham rám összpontosul és sokszor érzem, hogy ez nagy teher számomra, mindazonáltal szeretem? Kihez forduljunk, ha nincsen sok pénzünk kifizetni a magánprakszist? Gyógyszereket mellőzni szeretném. remélem nem eresztettem bőlére a levelemet, de nehéz röviden megfogalmazni. Az aggódásom szerelmem iránt egyre fokozódik, mellette kitartásom fogyatkozik. Budapesten élünk, itt javasoljon legyen szíves terápiát. remélem sokat tud segíteni! Köszönöm Jelige: paradicsom

Kedves levélíró!

Nekem úgy tünik, hogy Ön nagyon szeretne mindent kontroll alatt tartani és könnyen elképzelhető, hogy ez is benne van a barátnőjével való problémájában, szóval én azt javaslom, hogy amennyiben a barátnőjének is ekkora gond mindez, akkor ő irjon nekem, de érdemes lenne elmenni egy néhány üléses párterápiába ( ami fizető szolgáltatás, de nem szoktak gyógyszert adni)
Ha ön úgy érzi, hogy vannak lelki gondjai, akkor nyugodtan kérjen segítséget, szivesen teszem. Ugye megérti!

együttérzéssel: dr.Lajtavári László

Kövess minket!

ovpszichiáter
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek