pattanás

Közzétéve: 2009. 05. 19. 14:53 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jó napot! Ott lent,elég gyakran pattanásszerű valamik vannak.Elég sűrűn jönnek elő és ki lehet nyomni mint a pattanást.Utána fáj is:S Használtam Canesten combit és az sem használ.nagy pattanásszerű valamik jönnek elő vagy apró de az mindig van. de barátom sincs senkim akkor valami fertőzés lehet?de nm fáj csak zavar hogy sok kis apró van meg néha nagy az ajkaknál. köszönöm a választ!!!jelige:pattanás

Lehet egyfajta pattanás (akne inversa), de akár herpesz is.
Mutassa meg bőr-nemigyógyásznak.
Dr. Veres Gábor (www.nemigyogyaszat.hu)

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek