Petra alvása

Közzétéve: 2010. 02. 23. 13:24 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktornő/Úr! A kislányom 3éves és ha délután alszik akkor este 10 órakor is alig tud elaludni.Nem tudom hogy mitévő legyek letegyem őt déluán aludni vagy ne.Ha nem teszem őt le aludni azzal nem ártok az egészségének? Egyébként általában nem látom rajta hogy nagyon álmos lenne déluán.Alvás nélkül is jól érzi magát. Köszönettel jelige: Petra alvása

Próbálja meg délben altatni a gyereket, délután sokat levegőztetni, lefárasztani. Három éves korban még legtöbbször szükséges a nappali alvás.

Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek