Pimafucort kenőcsöt kell használnom

Közzétéve: 2011. 09. 10. 08:09 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Pimafucort kenőcsöt kell használnom a kisajkakra (nemi szerv) 6 napig, nem védekezünk babát szeretnénk. Nem fertőzésnek diagnosztizálták, valami hámsérülés vagy ilyesmi lehet, a kis pirosságot, duzzanatot. Érdeklődnék, hogy ,ha lejárt a 6 nap, utána védekezés nélkül élhetünk intim életet(most még tantum verdét is szopogatok/szopogattam 2 napig (talán azt már nem kell, azt más miatt.) Köszönettel:

Kedves Kérdező!

Lehet próbálkozni.

Tisztelettel:

dr.M.Zs.

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek