Pintuatis
Közzétéve: 2012. 06. 12. 08:23 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 12. 08:23 -
• 1 perc olvasás
Tiszteletem! 34 hetes terhes vagyok, és kevés magzatvizet állapítottak meg a 32. héten. Jelenleg kórházban vagyok, és minden nap NST, és minden másnap áramlást néznek...
... A magzatvizem minimumon van, és kisbabám is az utolsó 1 hét alatt 80 grammot szedett magára. Összesen 1840 gramm. Tegnap az áramlásnézésen is találtak valami kis eltérést, de annyit mondtak, ez még negatívnak mondható. A kisbabám szerintük egészséges (még) ezt a szót sajnos hozzátették, de császármetszésről szó sincs, várjak a 37. hétig. Sokat olvasgattam, hogy ilyen esetekben milyen deformációk alakulhatnak ki. Most mit tegyek, hogy egészséges kisbabám szülessen??? Várom mielőbbi válaszát.
Jelige: Pintuatis
VÁLASZ
Kedves Kérdező!
Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Ha jelenleg kezelés alatt áll, akkor orvosa tanácsát kérje ki.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


